SETKÁNÍ ZRUŠENO: Pacient ve svém životním příběhu sdílí zneužívání. Co s tím?

Srdečně zveme na pravidelné kaplanské vzdělávací setkání, které se uskuteční v Ústavu hematologie a krevní transfuze.

Setkání na téma: "PACIENT VE SVÉM ŽIVOTNÍM PŘÍBĚHU SDÍLÍ ZNEUŽÍVÁNÍ - Co s tím?" uvede P. ThLic. Marek František Drábek, DiS., O.Praem. Následovat bude společná diskuse.

Marek Drábek je členem premonstrátského řádu a Strahovské kanonie, absolvent Katolické teologické fakulty UK v Praze. Vystudoval Vyšší zdravotní školu Suverénního řádu maltézských rytířů. V současnosti je hlavním nemocničním kaplanem v Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze, koordinátorem katolických nemocničních kaplanů v Praze a rektorem kostela sv. Karla Boromejského.

Setkání se uskuteční v Ústavu hematologie a krevní transfuze, budova C, 1. patro, zasedací místnost.

Adresa: U Nemocnice 1, Praha 2, 128 00.

Kontakt: Matěj Hájek, mob.: 702 147 267

Kategorie: